Máte doma věci, které nepotřebujete?
S přicházejícím jarem je dobré si udělat pořádek doma ve skříních s oblečením a položit si jasnou otázku: budu v tom ještě někdy chodit? A co s vytříděnými věcmi? Můžete je přinést na farní bazar, který se bude konat ve dnech 26. – 28. dubna 2019 v Domku Svaté rodiny
v Bašného ulici v Kohoutovicích. Píšeme Vám to s předstihem, protože probírka šatníku zabere čas a chce to kus odvahy 🙂
Bereme oblečení a obuv pro muže, ženy a děti a největší zájem má Charita právě o oblečení a potřeby pro muže. Vše by mělo být čisté a nepoškozené.

Příjem věcí: středa 24. a čtvrtek 25. dubna od 18 do 20 hodin.
Prohlídka a výběr: pátek 26. dubna od 17 do 19 hodin, sobota 27. dubna od 9 do 11 hodin a v neděli 28. dubna od 8.30 do 12.30 hodin.

Zveme na prohlídku všechny lidi, a to jak ty, kteří věci přinesli, tak i ty, kteří si bazar přijdou jenom prohlédnout. Za dobrovolný příspěvek si mohou vzít cokoliv, co se jim zalíbí. Není určena žádná „taxa“, věcí bude dost. Vybrané peníze budou použity ve prospěch dívenky z Haiti, kterou kohoutovická část farnosti podporuje v projektu Adopce na dálku. Věci, které zůstanou, si odveze brněnská Charita k dalšímu využití.

Zapište si tedy do kalendáře:
Farní bazar, 26. – 28. dubna 2019, Domek Svaté rodiny, Bašného 40, Podrobné informace je možné získat na www.kaplekohoutovice.cz .
Petra Doffková, Helena Sedláčková

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub