Jistě si všichni dobře pamatujete na nedávné malování podchodu při ulici Pavlovská. Nově opravený podchod si vzala do parády paní Sedláčková s malíři i dětmi z nedaleké ZŠ a vytvořili společně nádherný, podmořský svět. K závěru letošního roku máme další příležitost. Podchod při zastávce Talichova bude již brzy dokončen, a tak jsme se společně domluvili, že osvědčený nápad s malováním šedých a ponurých koutů podchodu na příjemná a barevná místa zopakujeme. Tentokrát bychom rádi zapojili více veřejnosti, tedy každého z Vás 😉

Jak se můžete zapojit?

Zapojit se můžete hned ve dvou fázích tohoto projektu.

  1. Vymýšlení témata podchodu – Nejprve je samozřejmě nutné namyslet, co se má v podchodu pod štětci umělců objevit. Piště nám prosím nápady a návrhy toho, co byste tam rádi na adresu jakubhruska1@gmail.com. Ty nejlepší a nejoriginálnější nápady seřadíme a bude z nich vybráno téma, které se skutečně v podchodu objeví (termín pro zasálání nápadů je do 17. 11.).
  2. Happening s malováním – Při příležitosti výmalby máme v plánu uspořádat velké sousedské setkání, kde se budete moci zapojit do realizace, ale také si jen tak nezávazně popovídat se svými sousedy. (přesný termín včas zveřejníme)

Současný stav podchodu:

 

Ukázka toho, jak se proměnil podchod na Pavlovské:

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub