Hru si můžete rezervovat přímo u tvůrců hry, kteří jsou z Kohoutovic na adrese: www.nitroadamov.cz, nitroadamov@gmail.com,  +420 730 521 639, Facebook

Detektivní hra

Doba hry: 1 hodina   Cena: 1000Kč  Počet hráčů: 2 – 5

O co jde?

V ponurém adamovském sklepení byl zabit podivínský vědec. Podle svých slov zde pracoval na léku, který svět potřebuje ze všeho nejvíc. Co skutečně dělal a kdo ho mohl chtít zabít je však záhadou. Dokážete vyřešit vraždu a odhalit okolnosti jeho smrti?

Co mohu od hry čekat?

Vyzkoušíte si, jaké to je být detektivem a řešit vraždu. Budete hledat důkazy a s použitím logického myšlení se posouvat dál. Hra obsahuje jak detektivní prvky, tak prvky ve stylu únikových her. Nejenom, že je celá místnost tématicky laděna, navíc na vás čeká propracovaný příběh, jenž budete objevovat v průběhu hry.

Co budu potřebovat?

Ke hře není potřeba žádné speciální vybavení. Nepředpokládá se fyzická námaha a nebudete-li chtít, nezašpiníte se. Ve sklepě panuje v jarních měsících teplota kolem 13°C.

Výslech tajnou policií

Doba hry: 80 minut  Cena: 800-1100Kč*  Počet hráčů: 2 – 4
*zaváděcí cena, akční nabídka!
O co jde?

Odboj vás poslal na důležitou misi přímo do kanceláře tajné policie. V průběhu operace jste však chyceni!  Dokážete přesvědčit policii, aby vás pustila?

Co mohu od hry čekat?

Adrenalin, strach a napětí. Zkrátka otestujete svoje nervy a schopnost improvizace. Budete mít hodinu na to, přesvědčit svými argumenty tajnou policii, aby vás pustila. Jinak vás čeká poprava! Odoláte psychickému nátlaku, výhrůžkám a metodám tajné policie? Nemusíte však mít strach, tajná policie nebude používat násilí a fyzicky vám neublíží. Poprava v případě neúspěchu je pouze simulovaná.

Co budu potřebovat?

Je vhodné vymyslet si už předem dobré alibi, které budou znát všichni členové týmu. Před hrou je však ponechán čas pro případné domyšlení, pro případ, že by se vám to doma nepodařilo. Nepředpokládá se fyzická námaha a nebudete-li chtít, nezašpiníte se. Ve sklepě panuje v jarních měsících teplota kolem 13°C.

 Hru si můžete rezervovat přímo u tvůrců hry, kteří jsou z Kohoutovic na adrese: www.nitroadamov.cz, nitroadamov@gmail.com,  +420 730 521 639, Facebook

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub