Před pár týdny jsme se dozvěděli skvělou zprávu, Kohoutovice se umístily na druhém – výherním místě v soutěži o výstavbu dětského hřiště zdarma. Společně jsme pro to den co den hlasovali v anketě na webu a FB obchodního řetězce LIDL. (Výsledky naleznete zde.

Napadlo mne, podívat se na okolní – též úspěšné městské části, a přiblížit Vám, co jsme to vlastně vyhráli….

Co jsme to vlastně vyhráli?

Přináším tedy fotografie ze sousední Bystrce, kde měli nejprve problémy s umístěním, které se nakonec vyřešili výběrem lokality, vedle fotbalového stadionu. Hřiště je hojně navštěvované a je v moc pěkném stavu.

Kohoutovické hřiště může vypadat pochopitelně trošičku jinak, neboť jednotlivé dipozice (rozměry) hřiště se v různých lokalitách liší. Vybavení je ale povětšinou stejné.

Hřiště jsme vyhráli, co dál?

Následné kroky povedou k výběru lokality, kde bude hřiště vybudováno. Obchodní řetězec LIDL chce pochopitelně, aby bylo hřiště „reklamou“ a to pokud možno co nejbližší obchodu, který se nachází v lokalitě dříve zvané „OKO“. Takové hřiště ovšem není možné postavit úplně všude, proto se na lokalitě musí shodnout jak LIDL, tak i kohoutovická radnice.

Kde bychom hřiště chtěli?

Pokud máte nápad, kde by mohlo takové hřiště stát, klidně mi napište email (info@mojekohoutovice.cz), návrh podrobíme kontrole realizovatelnosti a pokud bude místo vhodné, může se stát, že zde opravdu hřiště vyroste. Obdobně můžete napsat, pokud naopak nějakou lokalitu vyloženě nedoporučujete.

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub

Latest posts by Hruška Jakub (see all)