O studiu

BabyPhoto je fotoateliér v Brně s více než 10tiletou tradicí se zaměřením na rodinu. Jako první v republice začal  stavět a rozvíjet před více než dvanácti lety autorskou aranžovanou dětskou fotografii se specializací na miminka a děti. BabyPhoto se  zápalem, nápady a velmi trpělivou prací vyprofilovalo ve velmi známou a dnes již patentovanou a vyhledávanou značku dětské fotografie. Fotografie znáte z populárních komerčních kalendářů Babies, které jsou vydávány po celé Evropě. Styl studia je založen na výtvarném aranžná v osobitém autorském pojetí Věry Zlevorové. Její systém práce, rekvizity a hlavně nápady a motivy jsou inspirací dalším dětským fotografům. Kominíček, děti v kufru s medvídky, zahradníček s červenými jablíčky, kuchtík v hrnci, děti v kufru, pekař, pradlenka, plavčík, miminko v obálce, malíř a mnohé další…. 

BabyPhoto také  fotostudio, kde je vše přizpůsobeno tvorbě se specializací na děti, mateřství a rodinu. A kde díky dlouholeté orientaci na dětský portrét, zkušenostem ze zahraničí a výtvarnému talentu autorky vznikají nezapomenutelné fotografie. Disponuje také výborným a sehraným realizačním týmem profesionálů a partnerů seskupených okolo ateliéru, díky němuž se fotografka může soustředit na samotnou pilotní činnost – vlastnímu fotografování a tvůrčí práci.

 

O autorce

Věra Zlevorová, narozena 4.3.1969 vyrůstala v tvůrčím prostředí,fotografuje od 13 let a už tehdy v objektivu jejího zájmu je portrétní fotografie.Již na vysoké škole publikuje v časopisech. Po stáži v Las Vegas, kam odcestovala za manželem, otevírá v Brně bezprostředně po narození dcerky svůj ateliér. Mateřství nasměrovalo její tvorbu na aranžovanou dětskou fotografii a rodinnou fotografi.

Píše se rok 2000, v komerčních fotoateliérech se fotí děti u dortu a aranžované dětské foto nacházíme pouze v obchodech na pohlenicíchch ve formě nepoužitelné pro praxi. Věra Zlevorová odvážně a průkopnicky otevírá první rodinný fotoateliér zcela nového typu. Je tu Ateliér BabyPhoto®  , jako první v naší republice zaměřený na užitnou aranžovanou dětskou fotografii formou fotomotivů. Fotografka vymýšlí a vyvíjí svůj styl. Jeho podstatou jsou jednoduché aranžované scény, která lze velmi rychle sestavit a opakovaně užívat ve fotosériích pro veřejnost. Brilantní nápady a propracovanost autorčiných fotografií zvedly obrovskou vlnu zájmu, přetrvávající dodnes.

® je žádané fotostudio nejen autorčiny pro originální motivy, ale i pro celkové výtvarné  pojetí její fotografie a kreativnímu osobitému přístupu ke každému zákazníkovi….

Výraz babyphoto či babyfoto se stává synonymem fotografií v osobitém pojetí Věry Zlevorové , BabyPhoto®   ( rovněž jako  BabyFoto®  ) v se stává registrovanou značkou a ,,její´´ miminka jako kominíčci, kuchtíci, malíři atd. jsou všude kolem nás…….ve vašich domovech, kolují po internetu, znáte je z kalendářů a pohlednic….

Kontakt

Věra Zlevorová
TEL: +420 607 542 574  (pokud fotí tak nezvedá telefon, pokud napište sms a bude zavoláno zpět 😉 )

WEB: www.babyphoto.cz

ADRESA:

Věra Zlevorová
Babyphoto
Potocká 16
623 00 Brno 

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub