PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI
tescan-brno-orsay-brno-kohoutovice-ceitec-VUT-mikroskopTESCAN je nadnárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou vědecké přístrojové techniky a laboratorních zařízení. Nosnými produkty jsou rastrovací elektronové mikroskopy, jejich příslušenství a různé přídavné moduly. Firma byla založena v roce 1991 a od počátku spojuje dlouholeté zkušenosti předních výzkumných pracovníků tradičního centra elektronové mikroskopie v Brně s netradičním náhledem a tvořivým přístupem mladých, vysoce kvalifikovaných, lidí.
To otvírá firmě TESCAN možnosti nabízet netradiční a zároveň spolehlivá technická zařízení na špičkové úrovni a tzv. „na míru“ zákazníka. Takovéto předpoklady pak garantují trvalé postavení ve skupině předních světových společností z oblasti elektronové mikroskopie. TESCAN se podílí na mnoha prestižních výzkumných projektech s předními, nejen evropskými, výzkumnými institucemi, což dále posunuje možnosti přístupu k novinkám a nejmodernějším technologiím.
Společnosti v rámci TESCAN ORSAY HOLDINGU působí celosvětově prostřednictvím dceřiných společností v ČR, USA, Číně, Francii, Belgii, Velké Británii, Brazílii a dále pak přes rozsáhlou distribučně-servisní partnerskou síť. Dobré jméno ve světě pak dokazuje téměř exponenciální růst dodaných přístrojů, tržeb a pracovních pozic v posledních letech i navzdory globální krizi.
Nabízíme Vám zázemí, které je zárukou zajímavých a perspektivních pozic pro talentované lidi, co se nebojí kreativní a náročné, vysoce kvalifikované práce.

Výrobní ředitel/ka

Společnost TESCAN se během posledních let rozrostla a roste i významně počet vyrobených produktů. Hledáme nového kolegu, který nám pomůže řešit náročnou výrobu hig-tech výrobku.
Náplň práce:
• Plánování, řízení a koordinace výroby a zajišťování stanovených úkolů na základě plánu prodeje, výhledů prodeje a vývojových úkolů; řešení odchylek od plánu
• Hledání nových postupů, technologií a spolupodílení se na zavedení do výroby
• Vedení a koordinace útvarů podřízených úseku Výroby
• Řízení stavu zásob, rozpracované výroby a cenových náklady výroby ve spolupráci s oddělením Logistiky a pracovníkem finančního kontrolingu
• Podílení se na plánování využití vlastních kapacit ve vazbě na zadávání výroby u externích dodavatelů
Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
• Zkušenosti na obdobné pozici
• Znalost jednotlivých oblastí výrobního procesu
• Orientace ve výkresové dokumentaci (mechanické, elektro)
• Komunikativní znalost ČJ, AJ
• Pečlivost, smysl pro plánovité jednání, organizační schopnosti
• Aktivní a samostatný přístup při řešení problému
• Schopnost řídit a motivovat zaměstnance a převzít odpovědnost za celou pracovní skupinu
Nabízíme:
• Možnost být hig-tech společnosti zabývající se vývojem a výrobou nejmodernějších technologií
• Moderní a příjemné pracovní prostředí
• Odpovědnou a náročnou práci
• Zázemí stabilní firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
• Benefity
Pracovní poměr:
• Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
• Nástup možný dle dohody

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Libušina třída 816/1, Brno – Kohoutovice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.

Kontaktní osoba: Veronika Bryšová

Adresa: Libušina třída 863/21, 62300 Brno – Kohoutovice, Česká republika

Kontaktní telefon: 530 353 225

Zdroj.