PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI
TESCAN ORSAY HOLDING, a.s. je česká firma zabývající se vývojem a výrobou vědecké přístrojové techniky a laboratorních zařízení. Nosnými produkty jsou rastrovací elektronové mikroskopy, jejich příslušenství a různé přídavné moduly. Firma byla založena v roce 1991 a od počátku spojuje dlouholeté zkušenosti předních výzkumných pracovníků tradičního centra elektronové mikroskopie v Brně s netradičním náhledem a tvořivým přístupem mladých vysoce kvalifikovaných lidí.
To otvírá firmě TESCAN možnosti nabízet netradiční a zároveň spolehlivá technická zařízení na špičkové úrovni a tzv. „na míru“ zákazníka. Takovéto předpoklady pak garantují trvalé postavení ve skupině předních světových společností z oblasti elektronové mikroskopie. TESCAN se podílí na mnoha prestižních výzkumných projektech s předními nejen evropskými výzkumnými institucemi, což dále posunuje možnosti přístupu k novinkám a nejmodernějším technologiím.
Společnosti v rámci TESCAN ORSAY HOLDINGU působí celosvětově prostřednictvím dceřiných společností v ČR, USA ,Číně, Francii, Beneluxu, Velké Británii, Brazílii a dále pak přes rozsáhlou distribučně-servisní partnerskou síť. Dobré jméno ve světě pak dokazuje téměř exponenciální růst dodaných přístrojů, tržeb a pracovních pozic v posledních letech i navzdory globální krizi. Nabízíme Vám zázemí, které je zárukou zajímavých a perspektivních pozic pro talentované lidi, co se nebojí kreativní a náročné, vysoce kvalifikované práce.

Personalistka/Personalista

Společnost TESCAN se během posledních let rozrostla a do počtu zaměstnanců téměř dvojnásobila. Hledáme proto do oddělení Finance a personalistiky novou posilu, kolegu/kolegyni, který/která nás podpoří v rozsáhlých činnostech v oblasti náboru, personalistiky a HR marketingu.
Náplň práce:
• Administrativní podpora personalistiky
• Podpora při náboru zaměstnanců a účast při náborech
• HR marketing, práce se sociálními sítěmi
• Rozvíjení vztahů s univerzitami
• Práce s personálním a docházkovým systémem, správa HR dokumentace
• Podpora správy firemního intra webu a firemních karierních stránek
• Podpora pro zahraniční zaměstnance
• Organizace školení, správa plánu vzdělávání
• Podpora při organizování firemních akcí a teambuildingů

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo humanitního směru
• Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
• Znalost jednotlivých oblastí personálních činností
• Orientace v pracovně právní legislativě
• Komunikativní znalost AJ
• Pečlivost, smysl pro plánovité jednání, organizační schopnosti
• Vysoký smysl pro loajalitu
• Empatie
Nabízíme:
• Možnost být součástí budování HR strategie v hig-tech společnosti zabývající se vývojem a výrobou nejmodernějších technologií
• Moderní a příjemné pracovní prostředí
• Odpovědnou a náročnou práci
• Zázemí stabilní firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
Pracovní poměr:
• Práce na zkrácený úvazek s možností navýšení do budoucna
• Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
• Nástup možný dle dohody

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám životopis a motivační dopis v angličtině a češtině, včetně fotografie, na emailovou adresu nabor@tescan.cz

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Libušina třída 863/21, Brno – Kohoutovice
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel:

TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.

Kontaktní osoba:

Veronika Bryšová

Adresa:

Libušina třída 863/21, 62300 Brno – Kohoutovice, Česká republika

Kontaktní telefon:

530 353 225

Zdroj zde.