ilustrační foto
ilustrační foto

Před nedávnem proběhla Kohoutovicemi zpráva o tom, že dívky a ženy na Tatranu končí, respektive vedou spory s trenéry a vedením TJ Tatran Kohoutovice… Včera se na oficiálních stránkách Tatranu objevilo následující sdělení, které informuje mimo jiné o tom, že děvčata a ženy ve fotbale pokračují, ale již pod hlavičkou konkurence – FC Svratka Brno.

Sdělení na stránkách kohoutovického Tatranu:

I když se pod hlavičkou fotbalového oddílu TJ Tatran Kohoutovice nakonec nepodařilo udržet ženskou a dívčí kopanou (a nutno sdělit, že zejména kvůli nechuti vedení fotbalového oddílu a jeho nezájmu se dohodnout), ani z daleka se nejedná o „poslední slovo“ této fotbalové kategorie a již vůbec ne o ukončení její činnosti. Aktuálně děvčata přecházejí pod hlavičku FC Svratka Brno, kde budou v následujícím soutěžním ročníku hrát divizi žen a taktéž divizní soutěž juniorek.

Na závěr tedy nezbývá než oddílu TJ Tatran Kohoutovice poděkovat, že umožnil před několika lety vznik ženské a posléze i dívčí kopané (do 18-ti let) a její rozvoj, byť se ve finálovém jednání zachoval dost „macešsky“ a zasadil se o její „vyexpedování“ z prostředí Kohoutovic. O to více je to smutné, že kohoutovická ženská a dívčí kopaná již „dostávala zvuk“ a hlavně se o ní vědělo nejen na jihu Moravy…

logo FC Svratka-brno-kohoutovice-mojekohoutovice-tatran-fotbal

(Zdroj:http://fotbal.tatrankohoutovice.cz/5531/konec-zenske-a-divci-kopane-v-kohoutovicich-neznaci-ani-zdaleka-ukonceni-cinnosti-fotbalistek/)

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub