Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích

Z důvodu výstavby okružní křižovatky Libušina třída – Žebětínská. Předpokládaný termín realizace je 16. 7. – 31. 10. 2016. Skutečný termín bude upřesněn v rozhodnutí o záboru, resp. uzavírce komunikace. Podrobnější mapu dopravních změn naleznete zde:
Příloha č. 1_Zebetinska_Libusina_tr._-_kruh._objezd_-_II.etapa (1)

Po vyhodnocení současné dopravní situace dojde ke změně v dopravním značení v rámci II. etapy výstavby okružní křižovatky na ulicích Libušina třída a Žebětínská v Kohoutovicích. V této etapě bude snížen počet semaforů na jeden pár. Směrem od Kohoutovic po ulici Žebětínská bude do křižovatky vpuštěn pouze autobus a to pomocí dopravního značení P6 (Stůj, dej přednost v jízdě).

Dále bude na semaforech nastaven měnící se denní cyklus, v dopoledních hodinách bude zvýhodněn směr od Žebětína a v odpoledních hodinách směr od Libušiny třídy. Toto opatření sníží tvorbu kolon při zvýšeném ranním a odpoledním provozu.

Stanovení dopravního značení:

doprava-oko-brno-kohouotovice-mojekohoutovice-Veřejná vyhláška_DOKA_Libusina_trida_Zebetinska-oko-doprava-brno-kohouotovice-mojekohoutoviceVeřejná vyhláška_DOKA_Libusina_trida_Zebetinska-oko-doprava-brno-kohouotovice-mojekohoutovice2

(zdroj:http://www.kohoutovice.cz/file/7426http://www.kohoutovice.cz/file/7427http://www.kohoutovice.cz/urad-mc/zmena-dopravni-situace-oko-ii-etapa)

Hruška Jakub

Hruška Jakub

724 900 659
info@mojekohoutovice.cz
facebook.com/groups/mojekohoutovice
mojekohoutovice.cz
Hruška Jakub