KI-KI-Restaurant-Brno-Kohoutovice-mojekohoutovice-0036Protože se v Kohoutovicích nic neututlá, není s podivem, že ani informace o novém šéfkuchaři a jeho novém menu v KIKI RESTAURANT nezůstala tajemstvím. Vydal jsem se proto s Robertem Škárkou na výzvědy a ochutnávku toho, co si pro nás dobrého připravili! 😉

Prvotřídní steaky!

Protože máme s Robem rádi pořádný „kus masa“, naše první volba byla jasná! Vyzrálé jihoamerické masíčko z hovězího pupku – „FLAP STEAK“ a loupaná plec  – „OYSTER BLADE“. Jako fanoušci pořadů s Pohlreichem jsme dobře věděli, že se jedná o prémiové kousky masa. Nejen tím, že tyto svaly zvíře nejvíce využívá, ale také tím, že je maso vyzrálé (to u nás není v restauracích běžné).

Něco pro gurmány

Nechci tu přehánět, ale byl to skutečně gurmánský zážitek! Sázka na vyzrálé maso je zkrátka sázkou na jistotu. Maso bylo řemeslně připraveno a dochuceno. Pepřová omáčka byla skutečnou pepřovou omáčkou dle receptu (ne ty podivnosti, co dostanete jinde…). Přílohy, v podobě pečené brambory s česnekovou smetanou i grilovaná zelenina byly skvěle vychucené a k jídlu se hodily (krásný příklad toho, že nemusí mít člověk pořád dokola hranolky 😉 ).

KI-KI-Restaurant-Brno-Kohoutovice-mojekohoutovice-0059Hamburger s vlastní bulkou

Ti, kteří znáte „meníčko“ v KIKI důvěrně, jistě víte, že zde „chyběly“ hamburgery. To se s novým menu mění a v nabídce jsou hned tři. Protože s Robem nejsem ani vegetariáni, ani vegani, tak jsme si specialitu „Hamburger Vegetarián“ nedali. Ocenili jsme ale, že se myslí i na takový detail.

Okurkové osvěžení 😉

Místo toho jsme si dali „Klasik“ jednak jsme si na pálivější variantu netroufali, ale hlavně nás zaujala jedna ingredience, která v běžném hamburgeru nebývá – Okurka. Musím se přiznat, že jsem byl velmi zvědav, na „hadovku“ v hamburgeru. Popravdě, výborný nápad. Jednak působí velmi osvěžujícím dojmem ale tak nějak do toho hamburgeru „sedí“.

Závěrem

Nehodlám si tu hrát na nějakého michelinského hodnotitele,… ale pravda je, že pokud si chcete pochutnat na něčem skutečně dobrém,… A chcete zůstat v našich krásných Kohoutovicích, pak je KIKI RESTAURANT dobrá volba! Alespoň my jsme si s Robertem pochutnali 😉

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub

Latest posts by Hruška Jakub (see all)