160318_mapa_rezidentni_parkovani_mc-brno-kohoutovice-mojekohoutoviceKohoutovice, Bohunice a Útěchov mlčí

V návaznosti na Strategii parkování a dalších změn v dopravě v městě Brně se připravuje zavedení rezidenčního parkování v oblastech celých městských částí. Přiložená mapka ukazuje, které městské části mají o rezidenční parkování zájem, které nikoliv. Jsou zde též tři (mezi nimi i Brno-Kohoutovice), které se zatím k této otázce nevyjádřily.

Vyjádřit se a co dál?

Požadavky jednotlivých městských částí a jejich obyvatel následně zpracují Brněnské komunikace a odbor dopravy brněnského magistrátu. „Projednávání každé z lokalit trvá několik měsíců, během nichž ji mohou opakovaně připomínkovat jak občané, tak vedení městských částí.“ Uvedla tisková mluvčí MMB Zuzana Taušová.

Rezidenční parkování ANO, nebo NE?

Rezidenční parkování má řadu výhod i nevýhod a samo o sobě nestačí. Jaký je Váš názor? Potřebují Kohoutovice tento nástroj dopravní politiky, nebo je to v Kohoutovicích zbytečné? Považujete v případě zavedení rezidenčního parkování za nutné, aby se takto parkovalo v celých Kohoutovicích?

 

(zdroj:https://www.brno.cz/brno-aktualne/tiskovy-servis/tiskove-zpravy/a/brno-chysta-velkou-zmenu-pravidel-pro-vjezd-aut-do-historickeho-jadra-mesta/)

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub