Grill-point-grilování-veřejné-místo-brno-kohoutovice-mojekohoutovice-ohništěKdyž to jde na „břehu přehrady“, proč by to nešlo o kousek dál,… 🙂 Město hodlá zřídit místa určená a především zařízená pro veřejné grilování. Již nějakou se tomuto tématu věnuji a sbírám informace, za jakých podmínek je možné takovéto „grill pointy“ zřídit. A vyhledávám místa, kde by bylo možné taková místa postavit v Kohoutovicích. Mám velkou radost, že v Bystrci jsou ve věci dále a bude tedy možné „jejich řešení“ napasovat na podmínky Kohoutovic.

Proč ne? spíše proč ano!

Řada lidí se netají názorem, že jsou taková místa nadbytečná, že nejsou potřeba,… Že v jejich okolí dochází k hluku, a množí se zde odpadky geometrickou řadou.

Grill-point-grilování-veřejné-místo-brno-kohoutovice-mojekohoutovice-uzeníJá říkám naopak! Vytvořením takových míst, dle mého vznikne prostor, o který se budou lidé starat, neboť jim bude dobře sloužit. Umístit zde odpadkový koš není problém a lidé jistě nebudou chtít přebývat v nepořádku. Jistě se najdou i „vandalové“, kteří budou místo „ničit“, to se ale dá říci o kde čem. Například o zastávkách hromadné dopravy,… A také je asi nebudeme rušit jen proto, že se občas najde plantážník, co je poničí,…

Poraďte, kde 🙂

Pokud máte nějaký nápad na místo, kde by bylo možné takovýto grill umístit, neváhejte a napište mi o něm! Předem díky 🙂

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub