jiri-spousta-brno-kohoutovice-mojekohoutoviceDnes proběhlo zastupitelstvo městské části Brno-Kohoutovice. Ačkoli na programu jednání nebylo mnoho bodů jednání, trvalo zastupitelstvo dvě a půl hodiny.

Pozornému oku diváka zastupitelstva jistě neuniklo, že se změnil „zasedací pořádek“. Důvodem ke změně „zasedacího pořádku“ byl fakt, že prof. RNDr. Jiří Spousta, Ph.D. se stal nezávislým členem zastupitelského klubu KDU-ČSL a nezávisí.

Nová ulice se bude (zřejmě) jmenovat „Piňosova“. Plánuje se zde 10 rodinných domků. Kohoutovičtí občané rozhodli v internetové anketě – nová ulice ponese jméno slavného hudebního skladatele, zastupitelé souhlasili.

ladislav-macek-00001119-brno-kohoutovice-mojekohoutovice-MOPPřítomen byl i jednatel společnosti MOP Brno s.r.o., který na dotaz zastupitelstva uvedl, že pan Bc. Ladislav Macek má se společností MOP Brno s.r.o. uzavřenou příkazní smlouvu na 20 až 30 tisíc měsíčně, na dobu neurčitou. Smlouva prý byla uzavřena od 1.7.2015 a pan Macek poskytuje „MOPu“ poradenské a administrativní služby.

 

(zdroj:http://www.nasipolitici.cz/cs/politik/2245-ladislav-macek, ZMČ Brno-Kohoutovice, http://acobrno.sovanet.cz/data/_thumbs/data/persons/28/f9812d622ffea8c4e7609dbb03ef90c3.png)

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub