V Brně dne 11.února 2016 náhle a nečekaně odešel z našich životů a zamířil do fotbalového nebe hlavní trenér mužů Tatranu Kohoutovice DAVID GALLA (43)…

Tatran_trener_RIP„A TAK NÁS OPOUŠTÍ jeden z naší party nadšenců a uznávaných fotbalových odborníků…“

Po delší době je to další ze zapálených lidí, který spojil své jméno s naším klubem a už nyní není mezi námi. V čerstvé paměti mnoho z nás ještě má např. odchod Romana Kuklety….

„Ve čtvrtek, 11.února 2016, nad ránem zesnul bývalý vynikající fotbalista, brankářský mág a trenérský stratég David Galla.“  Bývalý hráč FC Žďas Žďár nad Sázavou, ČSK Uherského Brodu, FC Olešnice, Sokola Bořetice, Dolních Kounic, brněnských týmů SK Tuřany a FC Dosta Bystrc-Kníničky nebo FC LeRK Brno a MSK Břeclav, kde asi nejvíce dokázal zúročit nabyté dovednosti a fotbalové zkušenosti. Spojil část svého života i s Tatranem Kohoutovice a najde se zde spousta lidí, kteří se s ním znali osobně A NEMOHOU UVĚŘIT….

DGallaDavide, děkujeme za všechny krásné fotbalové a trenérské kousky, kterými jsi obohatil naše životy a nejen za ně. Díky..

DAVID GALLA

*17. 10. 1972 – +11. 2. 2016

ČEST JEHO PAMÁTCE!!!! 

„Shovívavě na nás shlížej, nadále počítej vítězství, prohry i mistrovské body a drž pěsti nejen všem fotbalovým nadšencům, ale i všem Tvým blízkým, známým a kamarádům,  na jejichž cestě životem budeš tolik chybět….“

JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍKY!!!

partePoslední rozloučení proběhne v pátek 19. 2. 2016 od 12:30h. ve Šlapanicích.

 

(zdroj:http://fotbal.tatrankohoutovice.cz/5328/zemrel-trener-a-tymu-david-galla-nelze-tomu-uverit/)