o_divin-brno-kohoutovice-mojekohoutovice-brnensky-denik-cz-03Zástup slavných gratulantů dorazil v úterý odpoledne do brněnské DRFG Areny. Lidé tam blahopřáli legendě československého krasobruslení Karolu Divínovi k osmdesátinám. Stříbrný muž z olympiády ve Squaw Valley 1960, dvojnásobný medailista z mistrovství světa, dvojnásobný mistr Evropy, jedenáctinásobný mistr republiky v řadě i úspěšný trenér se dožívá tohoto jubilea 22. února.

o_divin-brno-kohoutovice-mojekohoutovice-pluska-sk-2Už v úterý se na jeho počet uskutečnila benefiční show, které přihlíželo přes dva tisíce diváků. Pořadatelé Vladimír Koudelka a hokejový klub Kometa Brno přivítali hvězdy jako Tomáš Verner, Michal a Eliška Březinovi či česko-italská sportovní dvojice Ondřej Hotárek s Valentinou Marcheiovou. „Nečekal jsem, že dorazí tolik lidí. A velmi mě potěšilo, že všichni bruslaři předvedli úchvatné a poctivé výkony, nic neošidili,“ pochvaloval si stále vitální Divín, který už přes padesát let žije v Brně.

o_divin-brno-kohoutovice-mojekohoutovice-brnensky-denik-cz-02 o_divin-brno-kohoutovice-mojekohoutovice-brnensky-denik-cz-01 o_divin-brno-kohoutovice-mojekohoutovice-pluska-sk-4 o_divin-brno-kohoutovice-mojekohoutovice-pluska-sk-3
o_divin-brno-kohoutovice-mojekohoutovice-pluska-sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


(Zdroj: http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/obrazem-legendu-divina-potesilli-gratulanti-krasobruslari-mu-pripravili-show-20160202.html, http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludia/krasokorculiarska-legenda-karol-divin-zlato-zo-sampionatu-mu-ukradli.html)

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub