Hledáme laskavého a spravedlivého lídra týmu a organizace s 15 zaměstnanci a 75 dětmi a jejich rodinami. Je pro nás důležité, aby měl výborné komunikační schopnosti a vřelý vztah k dětem.

Požadavky:

kvalifikace (dle Zákon č.563/2004 Sb) praxe (min. 3 roky) organizační a manažerské schopnosti výborná znalost angličtiny výborné komunikační a diplomatické dovednosti

Výhodou:

praxe ze zahraničí kreativita zájem/zkušenost s přístupem Reggio Emilia smysl pro zodpovědnost společenskost (malá organizace- blízké kontakty) všestrannost (Ferda Mravenec – práce všeho druhu)

Popis pozice:

Vedení týmu pedagogů a pracovníků školy v demokratickém stylu Organizace školy (každodenní provoz, organizace práce, dlouhodobé plánování) Komunikace s rodiči (běžná i krizová) Přímá práce s dětmi (3h denně) Přijímání nových žáků; smlouvy Školská dokumentace Prezentace a zastupování školy (veřejnost, MŠMT, kontrolní orgány) Zodpovědnost a péče o materiální zázemí školky

Nástup po postupném zaučení dle domluvy (plně však nejpozději 22.8.2016)

O naší školce:

Inspirujeme se přístupem Reggio Emilia a nenásilnou komunikací (případně respektujícím přístupem). Každý den je ve školce trochu jiný díky dětským objevům a nápadům. Chodíme hodně ven, protože jsme u lesa a při tvůrčích činnostech se nebojíme ušpinit. Komunikace a spolupráce s rodiči je pro nás moc důležitá a jsme rádi, když s námi rodiče přijdou strávit den do školky. Tato pospolitost a respektující přístup spolu ovšem přináší spoustu práce, besed, rozhovorů a emailů navíc. Ovšem výsledná atmosféra stojí za to! Safirka má 2 české a 2 anglicko-české třídy, v každé jsou 2 třídní učitelé, všichni rovní partneři. Naše školka je soukromá, ale současně zapsaná v rejstříku škol a tudíž musí splňovat všechny klasické požadavky. V posledních letech se těší velké přízni brněnských rodičů.

V případě zájmu a dotazů posílejte své CV a motivační dopis na marie@saphiracentrum.com; tel: 607 733 055; více o školce: www.safirka.cz

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub