Kometa-plavání-aquapark-brno-kohoutovice-02Čekáte od svého dítěte podobné přání, ale místo toho ho vidíte u monitorů, učebnic nebo televize? Pošlete své děti raději k vodě! Všem umožňujeme, že si mohou přijít plavání vyzkoušet hodinu zdarma a zaplatí si plavání až budou vědět jak to tam chodí a zda se jim to líbí.

Dopřejte jim pravidelné kurzy plavání, kde si užijí nejen spoustu zábavy, ale také získají kladný vztah k vodě a naučí se s ní přirozeně „komunikovat“, což Vám umožní klidnou dovolenou, až pojedete se svými ratolestmi k moři.

Díky tomu, že už od útlého dětství poskytnete svému dítěti možnost naučit se správně plavat, dodáte mu tím sebedůvěru a také pozitivně ovlivníte jeho zdraví. Navíc jim pomůžete udržet správnou fyzickou kondici, což posílí i jejich imunitu. Zvládnou větší fyzickou zátěž, budou aktivnější a začnou vyhledávat sportovní aktivity. Je důležité, aby byly děti pro něco nadšené. Jen je třeba jim poskytnout možnosti, pro které by nadšené být mohly.

Kometa-plavání-aquapark-brno-kohoutovice-01Na našich kurzech děti učíme správnému chování a pohybu ve vodě formou zábavných her, které jim usnadní zvykat si na nové prostředí. Děti si užijí spoustu legrace, poznají nové kamarády a hlavně budou odcházet s pocitem, že se zase naučili něco nového. Naopak Vy si pro své děti přijdete se spokojeností, že o ně bylo kvalitně postaráno a že jste udělali něco prospěšného pro jejich zdraví.

Treněři SKP Kometa jsou tu od toho, aby Vašim dětem poskytli zábavu, postarali se o ně a zároveň je také něčemu naučili. Nabízíme plavecké kurzy po celý rok v Kohoutovickém aquaparku a dalších místech v Brně. Všechny informace naleznete na www.plavani­bazenky.cz.

O Vaše děti u nás bude vždy postaráno. Můžete si být jistí, že u nás budou v bezpečí, vydovádí se a naučí se plno nových věcí. K nám se Vaše děti budou vždy těšit. A my se budeme těšit na nové dětské tváře. Krásně strávené vánoční svátky Vám přejí trenéři SKP Kometa.

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub