Letošní vítězkou soutěže krásy – Dívka České republiky se stala sedmnáctiletá Klára Melíšíková z Kohoutovic.

Kláro, stala ses letošní Dívkou ČR, jaká byla cesta k tomuto titulu? Kolik dívek jsi musela porazit?

Castingy probíhaly v Praze a v Brně. Prvním sítem prošlo osmdesát nejlepších dívek. Následovalo semifinále, přes které se nás dostalo třicet a do finále nás postoupilo už jen osm.

Jak probíhala jednotlivá kola?

Než jsem se probojovala do finálové „osmičky“, musela jsem v každém kole absolvovat představení mé osoby, přehlídku ve společenských šatech, plavkách a také předvést nějakou sportovní disciplínu. Já jsem si vybrala tanec, konkrétně hip-hop, který se učím více než 11 let.

A jak probíhalo samotné finále?

Nejprve jsme absolvovaly minutové skákání na trampolíně „na hudbu“. Následně jsem předvedla hip-hop, potom byla volná disciplína v plavkách, tedy jakési představování našich měr. Těsně před vyhlášením byla poslední přehlídka, tentokrát ve svatebních šatech, spojená s rozhovorem.

Mluvila jsi o mírách, dovol mi otázku, jaké jsou ty tvé?

Osmdesát sedm, šedesát, osmdesát pět.

Jedenáct let trénuješ  hip-hop. Máš za sebou nějaké úspěchy?

Jako bývalá gymnastka jsem začala v jedné známé taneční skupině, kde jsem se stala několikrát mistryní světa v hip-hopu. Tak jsem se vlastně i dostala do soutěže Dívka ČR – tančila jsem na jedné akci, kde si mne všimla ředitelka této soutěže a doporučila mi, abych se přihlásila.

Zvládáš při svém náročném programu několikanásobné mistryně světa a Dívky ČR školu a rodinný život?

Jasně. Studuji v Komíně umělecké gymnázium zaměřené na herectví. S mamkou bydlíme na Chopinově a máme skvělý vztah. Ve všem mě velmi podporuje. Bez ní bych nebyla tam, kde jsem. Volný čas mám vyplněný herectvím, modelingem a tancem. Ale najdu si i čas na brigádu v obchodě s obuví. A abych nezapomněla, moc ráda fotím.

Dovol mi poslední otázku, je něco, co Dívka ČR nemá ráda a máš vůbec nějakou neřest?

Ačkoli to na mě není moc vidět, moc ráda jím. Moc ráda mám topinky, tatarák, ryby a hlavně SUSHI. S tím se pojí i to, co ráda nemám, a to jsou chobotnice, mušle a koprovka. A hlavně nemám ráda předsudky.

Děkuji za rozhovor a přeji hodně dalších úspěchů a vítězství.

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub

Latest posts by Hruška Jakub (see all)