achovy-stolek-kravi-hora1-ste_denik-485Článek Brněnského deníku píše o tom, že se v parku na Obilním trhu a na Kraví hoře nově nachází šachové stolky. Moje otázka zní, zda bychom takové nechtěli i v Kohoutovicích? Odpovídám si, že by mohli být dobrým doprovodným mobiliářem ke Grill-pointům. Máte nápad, kde takové grill-pointy udělat? stojíte o ně?


Brno /FOTOGALERIE/ – Jen tak si posedět u nového stolku s bíločernou šachovnicí nebo se s kamarádem utkat v šachovém souboji. Takové možnosti nově nabízí dva šachové stolky v centru Brna. „Jeden lidé najdou, když se projdou Obilním trhem. Druhý stojí v Masarykově čtvrti v parku na Kraví hoře,“ popsala umístění místostarosta městské části Brno-střed Jasna Flamiková. Dvojici stolků by příští rok, pokud by se dva stávající osvědčily, doplnit také jeden na Moravském náměstí.

Otázkou pro městskou část bylo, kam schovat šachové figurky, aby se brzo neztratily nebo je někdo neodnesl. „Na Obilním trhu jsme se domluvili s blízkou kavárnou v Gorkého ulici. Na stole si lidé přečtou lísteček, kam si pro figurky mají zajít. V parku na Kraví hoře si pro změnu hrací set vyzvednou na pokladně blízkého koupaliště, které městská část provozuje,“ popsala půjčování místostarostka Flamiková. Zájemci o hru si mohou donést vlastní figurky. A dodala, že stolek na Kraví hoře získala část darem. Za ten druhý jsme zaplatili deset tisíc a ještě tři tisíce za dopravu přímo do parku.

 


Zdroj: http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/jezdec-a-vez-lide-si-v-centru-brna-zahraji-sachy-na-novych-stolcich-20150918.html

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub