SU-Z-KOHÓTEK-brno-kohoutovice-spz-baby-on-board-kohoutovičákTěžké tomu uvěřit, ale je to tak. Dnes ještě stále existují lidé, kteří bezohledně ničí cizí majetek. Nemají k tomu jiný důvod, než že daný člověk zaparkuje na místě, které považují „za svoje“, byť je to obecní pozemek a parkoviště určené všem. A když má ten drzoun, „co jim tam vlezl“, ještě ke všemu pražskou SPZtku, tak to se vyřádí dvojnásob!

Dle výpovědí mnoha osob se takovéto chování děje opakovaně na ulici Nedbalova. Poslední zaznamenaný incident se stal nedávno osobě, která v Kohoutovicích bydlí roky, má zde dobře fungující a známou firmu,… zkrátka Kohoutovičák, jako poleno!

Z jeho pohledu nepochopitelný čin, před kterým by chtěl varovat a upozornit na něj. Z pohledu „uličníka, plantážníka a kazisvěta“ dvě zásadní chyby! Zaprvé si koupil auto s pražskou SPZkou!!! a především se s tímto vozem postavil na ulici Nedbalova!!! Tam jsou ta místa přeci jasně rozdělena – a jemu nepatří ani jedno!

Nechci tímto článkem na někoho útočit, jen podotýkám, že ničit cizí majetek je nejenže trestné, ale především nemorální a nesousedské! I kdyby stál někdo na pozemku soukromého vlastníka (jako že tomu tak nebylo), tak to není důvod k poškozování vozu. Buďme k sobě ohleduplní a když už nás někdo „naštve“, nechme papírek za stěračem. Díky všem slušným 😉

 

PS: Kdo by měl zájem o samolepku na auto „SU Z KOHÓTEK“ ať se ozve 🙂

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub