2015-11-03-buddy23-bistro-0216Kdo si myslel, že není možné zažít „Ameriku“ v Kohoutovicích, ten se spletl! V Kohoutkách nám totiž vyrostl další malý soukromý podnik. Jedná se o rodinné bistro Buddy st. 23, které se soustředí na klasický model vydatných snídaní a výborných obědů – pro ty, co jdou do práce i pro rodiny co mají chuť na pořádnou baštu.

Zatím bez piva

Bistro je zatím od hospody JR club odděleno, i když má stejnou kuchyni. To se ale snad v budoucnu změní a tak bude možné si dát luxusního Burgera v hospodě a výtečné pivečko v bistru.

U piva bych udělal malou odbočku, neb stojí za to! Bistro totiž nese název Buddy, což je současně název 1. kohoutovického speciálu, který si vaří (JR club) sám, ve spolupráci s pivovarem a sládkem ve Slavkově.

2015-11-03-buddy23-bistro-018616 míst k sezení a 8 druhů výtečných Burgerů

Bistro je nevelké, přesto že není koncipováno formou kup a odejdi. Naopak interiér je krásně retro a vyzívá k usednutí a vychutnání si dobrot na místě. Na své si přijdou i opravdoví znalci, neboť kuchař a současně majitel –  pan Lička je velký gurmán a naprostý odborník. Málo kdo ví, že je držitelem ceny z „burgerového“ festivalu v Praze, za svůj kuchařský um! A skutečně Burgery jsou výtečné a hlavně i rozmanité. Jeden klasický, dle předlohy z roku 1921, jiný pálivý, jako čert, a další a další…

Vyzrálé hovězí maso i fresh saláty

Ačkoliv jsou zde ceny přátelské, nenechte se oklamat. Kvalita potravin ze který se jídlo vaří je prvotřídní! K přípravě Burgerů se používá speciální, vyzrálé irské hovězí Chck Roll z plemene Angus. A saláty jsou vždy čerstvé. Zajímavostí z řad snídaní je jistě známý, ale dnes již opomíjený recept 3 vejce do skla! 😉

Vše, na co máte chuť, si můžete samozřejmě vzít domů. A to i tak, že zavoláte předem a pak už jen přijdete a jídlo si odnesete – bez čekání.

2015-11-03-buddy23-bistro-0194Hodně zdaru, pivo a delší otvírací dobu

Nezbývá, než majiteli a ochotnému personálu poděkovat za jejich píli a ochotu. Popřát jim mnoho zdaru v podnikání, které je přátelské, originální a dává smysl.

Za sebe soudím, že zde takový podnik místo má a že je to skutečně příjemné místo, které stojí za to navštívit – a ne jednou! 😉 Na druhou stranu bych ocenil delší otvírací dobu, neboť bych občas zaskočil na večeři a hlavně! – aby se zde točil ten skvělý Buddys 😉

Kontakt: Libušina tř. 23, Tel: 704 120 466

 

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub