diamond-crew-2015-brno-kohoutovicePět parkuristů, čtyři bikeři, dvě koloběžky a tři fotografové. To je třináct odvážných, kteří se rozhodli freestylové sporty posunout dále a nemají zrovna malé cíle.

Postavit vlastní park, mít freestylovou školu, dobýt Ameriku… To jsou vize do budoucna, díky kterým je zná celé freestylové Česko. Zatím se „Diamond Crew 2015“ těší na velké prázdniny, během kterých chystají „Freestyle camp“, na kterém proběhne setkání nadšenců freestyle sportů, kteří se chtějí naučit něco nového.

Diamond-Crew-2015-manager-PRVedle pravidelných setkání a tréninků se nyní v říjnu chystají na přednáškové turné o své práci v Brně a Ostravě. Moc rádi bychom podpořili myšlenku na vznik freestylového parku pro trénování i u nás v Kohoutovicích, neboť zde není kde freestylové sporty provozovat, jak říká diamondový boss Jacques Jackie García. O tom, že má Diamond-Crew-koloběžka„Diamond Crew 2015“ silnou fanouškovskou základnu svědčí nejen jejich facebooková fanpage, ale i zájem o mikiny, trička samolepky a další předměty s diamondovskou tematikou. Přejme jim do budoucna mnoho úspěchů, splnění sportovních snů a věrné fanoušky.