Víme první: Nádherná česká zpěvačka šest měsíců tajila těhotenství. Takhle nastávající maminka nyní vypadá

24. září 2015 12:28

Kristýna-Šebíková-SUPER-superstár-Brno-Kohoutovice-těhotná-těhotenství-miminko-čekáZpěvačka a finalistka Hlasu Česko-Slovenska Kristýna Šebíková bude maminkou. Půvabná zpěvačka je v šestém měsíci těhotenství. „Dlouho jsem přemýšlela, jestli jít s informací na veřejnost, vědělo to jen pár nejbližších přátel. Nechtěla jsem nic zakřiknout, ale jelikož už jsem ve 28. týdnu a miminko je v pořádku, tak už asi nastal ten pravý čas,“ řekla Super.cz Šebíková.

Snad se na mě nebudou fanoušci zlobit, že jsem to takovou dobu skrývala,“ usmívá se zpěvačka a už také prozradila pohlaví miminka. „Pan doktor nám ve dvanáctém týdnu potvrdil chlapečka, a tak už ho pomalinku zásobuji oblečky na zimu, jelikož nám termín vychází kolem Vánoc,“ prozrazuje. 

Je tolik nádherných věcí, že je těžké se udržet a nechat to v regálu. Moc se na syna všichni těšíme,“ dodala Šebíková, která čeká miminko s dlouholetým přítelem.

(zdroj:http://www.super.cz/381526-vime-prvni-nadherna-ceska-zpevacka-sest-mesicu-tajila-tehotenstvi-takhle-nastavajici-maminka-nyni-vypada.html, FB)

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub

Latest posts by Hruška Jakub (see all)