just-move-brno-kohoutovicePokud chcete zažít moderní přístup ke zdravému životnímu stylu. Dozvědět se, jak se správně hýbat, zacvičit si, zatančit si, a třeba i okoukat recept na nějaký dobrý a zdravý pokrm,… pak Vám mohu vřele doporučit nové studio v Brně-Kohoutovicích justMOVE, které je zaměřeno na skupinové lekce.

 

Co může být lepšího, než malý rodinný podnik, vedený moderním přístupem „Co se mi nelíbilo v jiných podnicích, toho se vyvaruji“ a heslem „mít takové studio, byl můj životní sen„? Snad jen podnik, který je plný zkušený a nadějných sportovců, kteří svoji práci dělají srdcem a s obrovským nadšením. JustMOVE má oboje a k tomu ještě nádherného „maskota“ bernardýnka Arnolda 😉
bernardýn-sSvatobernardský-pes-fitko-studio-brno-kohoutoviceDĚTI I PSI VÍTÁNI
Není obvyklé, abyste si do podobného studia mohli vzít děti, nebo dokonce své čtyřnohé mazlíčky. Zde je tomu přesně naopak! Psi i děti jsou zde vítáni. Dokonce se na obě dvě skupiny už moc těší „parádní mazel“ a „maskot“ Arnold – štěně svatobernardského psa.
JE NAČ SE TĚŠIT!
Dostatek elánu je vidět i na plánech do budoucna. Každý týden se můžeme těšit na nový recept! Dokonce i na ochutnávky nějaké sladké, či slané, (a hlavně) zdravé potraviny. V říjnu se chystá víkendová akce, na kterou se již všichni velmi těší.
cenik-just-move-brno-kohoutoviceCO VŠE NABÍZÍ?
Studio nabízí takzvané „Open class“ lekce, není tedy nutné kupovat si předplatné, ale je možné přijít na jednotlivé hodiny. Jak říká majitelka „Nemám to sama ráda, tak to nehodlám zavádět ve svém podniku“.  Neznamená to, že není možné zvýhodněnou permanentku zakoupit, sobě nebo třeba jako dárek někomu druhému. Kapacita kurzů je až 30 osob. Kompletní rozvrh s popisem jednotlivých hodin naleznete zde: BOSU complete – Lekce pro těhotné – Kurz děti – Latino Dance – Power Yoga- TRX- Zdravá záda- Bodyform- Zumba- Power yoga basic- Cardio dance- HIIT- TBW
 
PROFESIONÁLNÍ TÝM
Kohoutovická rodačka Katka Němcová, externí asistentka na vysoké škole, ale především rodačka z Borodinky, si zakládá na tom, že jejich podnik je malá rodinná firma, kde se všichni dobře znají, práci dělají s chutí a nadšením pro věc. Její tým je zkušený a sdílí její nadšení pro věc.
Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub