Včera se uskutečnilo tradiční loučení s prázdninami na Tatranu. Kdo nepřišel, udělal rozhodně chybu 🙂

Krásně připravené hry a úkoly –  za ně „mastná“ odměna v podobě špekáčku. Tak vypadalo včerejší hemžení dětí na Tatranu. Každé dítko dostalo při příchodu kartičku, na kterou sbíralo čtyři razítka (želvičku, sloníka, ovečku a hrošíka). Razítka dostal každý, kdo se zúčastnil sportovních disciplín. Soutěžilo se v chůzi na chůdách, skákání v pytli, střílení míčkem do plechovek a hodem kroužku na cíl. Společně s rodiči si pak děti svoji výhru opekly na připraveném ohni.

Pro milovníky koní byla připravena projížďka na koních na prostranství nad hřištěm. Nechyběl ani klaun, který rozdával dětem balónky ve tvaru zvířátek. Moc krásné bylo i představení v podání našich kohoutovických mažoretek.

Pro milovníky dobré kuchyně si hostitelé připravili obrovskou pánev pravého, španělského národního pokrmu „paella“ (podobný pokrm, jako je rizoto) a vynikající španělská vína. Hudba hrála pivo, víno, limo teklo proudem a hlavně se všichni velice dobře bavili.

Je krásné, že se v Kohoutovicích dějí podobné akce. Za tuto můžeme poděkovat organizátorům z místní kohoutovické ODS, reprezentovanou předsedou Ing. Michalem Veličkou.