Vedoucí střediska Akvapark Brno-Kohoutovicích promluvil včera v reportáži české televize o probíhající opravě a odstávce aquaparku. (více v odkazu na čase 16:55)

bazen-akvapark-aquapark-brno-kohoutovice-balaban_2

 

Ivana ŠMELOVÁ, moderátorka:

Aquapark v brněnských Kohoutovicích po 5 letech fungování zavírá kvůli opravám od samého začátku se totiž kolem bazénu tvořily kaluže. Po letech dohadů s firmou, která bazén stavěla a pokusů o reklamaci, se ale do oprav za 7 milionů korun pouští samo město.

Zdeněk BALABÁN, vedoucí bazénu:

Platí to město Brno a bude na tom zhotoviteli vymáhat tu částku. Zhotovitel závadu odmítl, znalecký posudek ukázal, že teda je vinen, nicméně v tuhle chvíli už je v konkurzním řízení a na soudní řízení s městem Brnem nereaguje.

redaktorka:

Kohoutovický bazén bude úplně odstavený 14 dní. V této době musí stavbaři zvládnout stěžejní opravy. Ty zbylé budou probíhat až do konce roku. Kdy bude kohoutovický aquapark sice v omezeném režimu, ale pro veřejnost otevřený.

 

(Zdroj:http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122427178-udalosti-v-regionech-brno/315281381990831-udalosti-v-regionech ČT 1, Události v regionech – Brno, Ivana ŠMELOVÁ, 00:00:52)

Hruška Jakub

Hruška Jakub

724 900 659
info@mojekohoutovice.cz
facebook.com/groups/mojekohoutovice
mojekohoutovice.cz
Hruška Jakub

Latest posts by Hruška Jakub (see all)