ČSSD-Zdeněk-Balabán-Kohoutovice
Zdeněk Balabán

Vzhledem k rezignaci dosavadního zastupitele a radního Mgr. Martina Mikše (ČSSD) se na následujícím zastupitelstvu  (9.9.) objeví další v pořadí na kandidátce Zdeněk Balabán.

Tento je ze zákona prvním náhradníkem a stal se tedy po rezignaci Mgr. Mikše novým kohoutovickým zastupitelem. Na zastupitelstvu bude skládat slib zastupitele. Vzhledem k tomu, že Mgr. Mikš byl voleným členem Rady, bude na zastupitelstvu volen jeho nástupce. Kdo se jím stane, to rozhodne tajná volba všech jednadvaceti zastupitelů.

Zdeňka Balabána kohoutovičtí dobře znají, neboť se stará o blaho našeho Akvaparku. Působí zde, jako vedoucí, tohoto střediska firmy Starez Sport, a.s. V současné době má plné ruce práce, neboť kohoutovický akvapark zažívá rekonstrukci reklamovaných neduhů. Po reklamaci by se například již neměla zadržovat voda na plochách určených k chůzi. Podlaha tedy nebude kluzká a nebudou se zde tvořit kaluže.

Novému zastupiteli přeji mnoho zdaru v jeho službě veřejnosti a těším se na spolupráci, která doufám povede ke Kohoutovicím, jaké je všichni chceme 😉

 

 

 

(Zdroj: zápis z 19.RMČ, https://media.licdn.com/mpr/mpr/shrinknp_400_400/p/1/005/05d/314/0a71cb8.jpg, http://www.cssdbrno.cz/uc/nasilide/289/0aa4eec1ce.jpg)

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub