ROZPIS MU NA HŘÍŠTI TATRANU KOHOUTOVICE V PODZIMNÍ ČÁSTI

TATRAN KOHOUTOVICE - ROZPIS MISTROVSKÝCH SOUTĚŽÍ PODZIM 2015 - MUŽI, ŽENY, DOROSTTATRAN KOHOUTOVICE - ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ PODZIM 2015 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKY B + C + MINITATRAN KOHOUTOVICE - ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ PODZIM 2015 - STARŠÍ PŘÍPRAVKY + MLP ATATRAN KOHOUTOVICE - ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ PODZIM 2015 - ŽÁCI + KS PŘÍPRAVEK

 

DEN DAT. ČAS MISTROVSKÝ ZÁPAS ČAS MISTROVSKÝ ZÁPAS ČAS MISTR. ZÁPAS ČAS MISTR. ZÁPAS
ST 05.08. 17:30 MUŽI A-BOSONOHY x x x x x x
SO 15.08. 10:30 MUŽI A-ÚJEZD U BRNA x x x x x x
NE 16.08. x x x x 14:15+16:30 DOROST-SLATINA x x
SO 22.08. x x x x x x x x
NE 23.08. 9:00+10:45 ŽÁCI A-MOR.KRUMLOV x x x x x x
SO 29.08. 10:30 MUŽI A-RAJHRADICE 13:30 MUŽI B-START B x x x x
NE 30.08. 10:00 STP A- SVRATKA A 11:30 STP B-SVRATKA B 14:15+16:30 DOROST-V.NĚMČICE x x
ÚT 01.09. x x x x x x 16:00+17:45 ŽÁCI B-RAJHRAD
SO 05.09. 9:00+10:45 ŽÁCI B-MOR. SLÁVIA 13:00 MLPA/C-SVR.A/SOB.B 14:30 MLPB/MINI-SVR.B/BYS. x x
NE 06.09. 9:00+10:45 ŽÁCI A-IVANČICE x x x x 16:00 ŽENY-KUNŠTÁT
ÚT 08.09. x x x x x x 16:30 MINI-JUNDROV
SO 12.09. 10:30 MUŽI A-HOR.KOUNICE 13:30 MUŽI B-BÍLOVICE x x x x
NE 13.09. x x 11:30 STP B-MOR.SLÁVIA 13:45+16:00 DOROST-ŘEČKOVICE x x
ÚT 15.09. x x x x x x 16:00+17:45 ŽÁCI A-ŘEČKOVICE
ČT 17.09. x x x x x x 16:30 MLP C-OBŘANY
SO 19.09. 9:00+10:45 ŽÁCI B-NORDIC 13:00 KS PŘÍPRAVEK (do16:00) x x x x
NE 20.09. 9:00+10:45 ŽÁCI A-BOHUNICE 13:00 MLPA/C-ČAFCA/BYSTRC 14:15 MLPB/MINI-SLOV./OBŘ. 16:00 ŽENY-TASOVICE
ÚT 22.09. x x x x x x 16:30 MINI-MCV
SO 26.09. 9:00+10:45 ŽÁCI B-ÚJEZD U BRNA 13:00 MUŽI B-ŘEČKOVICE B x x 16:00 ŽENY-H.HERŠPICE C
NE 27.09. 10:00 STP A- LÍŠEŇ A 11:30 STP B-LÍŠEŇ B 13:45+16:00 DOROST-S.LÍSKOVEC x x
PO 28.09. 10:00 KS PŘÍPRAVEK (do13:00) x x x x x x
SO 03.10. 10:30 MUŽI A-RAJHRAD 13:00 MLPA/MINI-ZBROJ./SVRAT. 14:30 MLPB-S.LÍSKOVEC x x
NE 04.10. 9:00+10:45 ŽÁCI A-KUŘIM x x x x x x
SO 10.10. 10:00 MLPB/C-MED.B/START 11:30 MLP A-MEDLÁNKY A 13:00 KS PŘÍPRAVEK x x
NE 11.10. 9:00+10:45 ŽÁCI B-VOJKOVICE x x 15:00 ŽENY-OKŘÍŠKY x x
ÚT 13.10. x x x x x x 16:30 MINI-LÍŠEŇ A
16.10. x x x x x x 16:00 MINI-BOSONOHY
SO 17.10. 10:30 MUŽI A-PŘÍMĚTICE 13:30 MUŽI B-ŘÍCMANICE x x 16:00 STPA/B-MED.A/B
NE 18.10. 9:00+10:45 ŽÁCI A-BLANSKO 12:45+15:00 DOROST-ROSICE x x x x
SO 24.10. 9:00+10:45 ŽÁCI B-SVRATKA B 13:00 MLPC/MINI-LÍŠ.D/SPARTA x x x x
NE 25.10. x x x x 14:30 ŽENY-IVANČICE x x
ST 28.10. 10:00 MLPA/B-SPAR.A/LÍŠEŇ.B 11:30 STP A-SLOVAN 14:00 ŽENY-VRCHOVINA x x
SO 31.10. 10:30 MUŽI A-ŠATOV 13:30 MUŽI B-SOBĚŠICE B x x x x
NE 01.11. 9:00+10:45 ŽÁCI A-BŘECLAV 12:15+14:30 DOROST-KUŘIM x x x x

(zdroj tatrankohoutovice.cz)