Dobrá zpráva v kauze údajného žebětínského střelce přišla dnes po 17. hodině. Policejní mluvčí Petra Vedrová oznámila, že Policie ČR ve spolupráci s Policií SR jednadvacetiletého mladíka zadržela. Při zásahu nebyl nikdo zraněn.

Stalo se tak nedlouho po výzvě, kterou jeho rodiče směřovali přímo údajnému pachateli.: „Každá situace má řešení a jeho odkládání nepomůže ani jemu, ani rodině, která je pod velkým tlakem sdělovacích prostředků a veřejnosti. Čím dřív se situace začne řešit, tím lépe pro všechny,“

Jednadvacetiletý mladík Lukáš Minařík je podezřelý z pondělní, žebětínské střelby na automobil, při které byl zraněn řidič vozidla a následného ozbrojeného přepadení večerky v Bystrci.

Policie sdělila, že další podrobnosti zveřejní v průběhu následujících dní. V současné době probíhají procesní úkony, které zřejmě souvisejí s okolnostmi zadržení mladíka na území cizího státu.

(Zdroj: ČTK, http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/315051-policie-zadrzela-mladika-ktery-mel-strilet-na-auto-v-brne/, http://brno.idnes.cz/policie-dopadla-mladika-podezreleho-ze-strelby-v-brne-zebetine-p73-/brno-zpravy.aspx?c=A150618_130956_brno-zpravy_vh)

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub