Dle nejnovějších informací je údajný střelec stále na útěku. Přečkal tedy i druhou noc, aniž by ho policie zadržela. K hledané osobě přibyla další hledaná osoba, kterou je mladá žena, která se s pachatelem minula ve dveřích přepadené, bystrcké večerky.

494451-top_foto1-pyqsw

Dle dostupných informací došlo během posledních 48 hodinách k mnoha výjezdům zásahových jednotek. Pročesali bezprostřední okolí a mnoho míst, které jim nahlásili občané. Mezi těmito místy byla i obora Holedná, v jejíž blízkosti sídlí Školní lesní klub Šiška, který byl údajně z důvodu probíhajícího vyšetřování zavřen. Dále se policie zaměřila na lesopark za ulicí Axmanova, kde bylo údajně slyšet střelbu. Bohužel ani na jednom z míst, kde policisté zasahovali nebyl obviněný dopaden.

Policistka pohybující se v prostoru okolí ZŠ Pavlovská informovala, že muže stále hledají a že jedním z možných motivů jeho činu je PC hra. Více o motivu bude samozřejmě možné zjistit až po zadržení údajného pachatele a po provedení výslechů jeho a všech svědků.

K případu se bohužel množí mnoho fám a desinformací. Fakta jsou jen kusá a je vždy třeba je ověřit. Stále platí, že údajný pachatel je na svobodě, a že byl naposledy viděn v mikině s kapucí. Dále na sobě měl bílo-černý šátek a větší zelený batoh na zádech. Motiv je stále nejasný. Policie nasadila všechny dostupné prostředky k dopadení – vrtulník, psovodi, speciální jednotky,… Pokud pachatele poznáte, volejte ihned linku 158 a schovejte se do příjezdu zásahové jednotky. Existuje odůvodněné podezření, že je pachatel stále ozbrojen.

 

(Zdroj: Člověk známý autorovi článku, http://brno.idnes.cz/policiste-prohledavali-les-kohoutovice-strelba-fts-/brno-zpravy.aspx?c=A150617_112637_brno-zpravy_vh)