Kohoutovice_slider_Kaple-Kohoutovice-RadniceDnes od 17 do 21:30 hodiny probíhalo další zastupitelstvo, které bylo důkazem, že vedení radnice ( KDU-ČSL, A CO BRNO, ČSSD a Moravané) myslí své předvolební sliby vážně. 

Hned druhým bodem ZMČ byl bod „Dotazy, podněty a připomínky občanů„, kde se mohou občané ptát svých zastupitelů a předkládat podněty. Tohoto bodu využila paní Sedláčková, která se pokusila představit návrh Komise pro informovanost – „Informační tabule o historii Kohoutovic“. Na tento bod, („Dotazy, podněty a připomínky občanů“) se můžeme těšit i na dalším zastupitelstvu 🙂

V následujícím bodě se představil nový jednatel společnosti MOP pan Priessnitz.

V jednom z posledních bodů schválilo zastupitelstvo „Uzavření kupních smluv s nájemníky, kteří akceptovali 1. nabídku k prodeji bytové jednotky včetně kupní ceny a způsobu platby před popisem kupní smlouvy podle přílohy č.2 materiálu Z68.

V neposlední řadě ZMČ zaúkolovalo Radu, aby dopracovala materiály související s vydáváním Kohoutovického kurýra a s jednacím řádem ZMČ. Můžeme se tedy těšit na ZMČ v září, kde by měly být tyto materiály připraveny ke schválení.

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub