Kohoutovická koalice KDU-ČSL, A co Brno?, ČSSD a Moravané, plní další z před i po volebních slibů. Jedná se o slib, že započne kompletní výměna bytových jader v obecních bytech. Koalice svůj záměr potvrdila již na zastupitelstvu, kde schválila rozpočet, který počítal s penězi na přípravu tohoto „projektu“. Nyní se radnice posunula do další fáze a vyhlásila veřejnou zakázku na zhotovitele prvních 230 bytových jader v obecních domech na ulici Bellova a Stamicova. 

Jedná se o záměr, který má vést k většímu komfortu a důstojnému bydlení v obecních bytech. Řada z obecních bytů je již více, než tři desítky let stará a výměnu si skutečně zaslouží. Po zateplení a výměně oken je to další významná investice do obecního majetku, kterou kohoutovická radnice podniká. Navazovat u některých domů bude ještě výměna výtahů, která je též žádoucí.

E-ZAK Kohoutovice:

Stručný popis předmětu:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na rekonstrukci 230 bytových jader v bytových domech městské části Brno – Kohoutovice v rozsahu a podle projektové dokumentace a smlouvy o dílo.
Specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena ve smlouvě o dílo a projektové dokumentace. Dále uvádí zadavatel pouze vybrané důležité informace k plnění smlouvy o dílo.
Rekonstrukce bytových jader bude provedena v bytových jednotkách typu 3+1, 2+1, 1+1 a garsonka. Typy 3+1, 2+1 a 1+1 budou uchazeči oceněny ve dvou variantách (sprchový kout, vana). Typ garsonka bude uchazeči oceněn pouze ve variantě sprchový kout.

Zadávací dokumentace – soubory ke stažení

 

Kohoutovice_Stamicova_standardní_podlazi

Kohoutovice_Bellova_standardní_podlazi

SITUACE Rekonstrukce bytových jader

 

(zdroj:https://zakazky.kohoutovice.cz/contract_display_128.html)