VÝVOJÁŘ – software

Hledáme nového kolegu do oddělení výzkumu a vývoje, který se bude zabývat analýzou, návrhem a implementací software pro elektronové mikroskopy.

Popis pozice:
• Návrh, analýza a tvorba software pro elektronové mikroskopy
• Technologie C/C++, Qt, Python, XML, TCP/IP
• Automatizace procesů
• Řídicí software pro nejmodernější analytická zařízení v oblasti nanotechnologií
• Zpracování statického i živého obrazu 2D/3D
• Software pro spektrální analýzy EDS, EBSD, TOF/SIMS
• Specializovaný software pro forenzní, mineralogické, defektoskopické analýzy
• Vedení a administrativa vývojových projektů
• Spolupráce s ostatními vývojovými skupinami – elektronika, mechanická konstrukce, fyzika

Požadavky:
• VŠ – obor informatika a výp. technika, elektrotechnika a informatika
• Základní orientace v elektronice, matematice, fyzice
• Aktivní znalost AJ pokročilá, písemný i ústní projev
• Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
• Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost
Nabízíme:
• Samostatnou a odpovědnou práci
• Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
• Zázemí rostoucí české firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
Pracovní poměr:
• Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Nástup možný ihned
Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zasílejte na e-mail: nabor@tescan.cz

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Libušina třída, Brno – Kohoutovice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Volná pracovní doba, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená navíc, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / universitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel:

TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.

Kontaktní osoba:

Veronika Bryšová

Adresa:

Libušina třída 863/21, 62300 Brno – Kohoutovice, Česká republika

Telefon:

530 353 225

(Zdroj:http://www.jobs.cz/pd/909164077/?rps=233&oldPd=1)