Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru informačních systémů nadaného zaměstnance na pracovní pozici: PROGRAMÁTOR JAVA (hlavní technologie J2EE a Oracle)

NÁPLŇ PRÁCE-POPIS POZICE
• vývoj a údržba více vrstvách webových aplikací
• zpracování a implementace nových požadavků
• aktualizace a tvorba dokumentace
• Práce na této pozici umožňuje dostatečnou volnost pro realizaci vlastních postupů a ověřených přístupů při dodržení pravidel týmové práce a agilních vývojových metodik.

POŽADUJEME:
• VŠ, příp. SŠ vzdělání
• velmi dobrá znalost Java/J2EE technologií (JSP, Servlety atd.)
• dobrá znalost práce s Spring/MVC, Maven, Hilbernate, Ibatis, Web Services, AJAX (výhodou Query)
• základní znalost DB technologií (Oracle, MS SQL)
• základní znalost HTML, XML/XSL
• výhodou zkušenost s programováním na platformě .NET
• schopnost multitaskingu, pečlivost, analytické dovednosti, aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce

NABÍZÍME:
• typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
• na dobu: neurčitou
• pracovní režim: pevná pravidelná prac. doba 8 h
• dovolená: 4 týdny
• místo pracoviště: Brno – Kohoutovice
• pracovní prostředí: neformální a příjemné prostředí
• nástup možný: IHNED
• benefity: občerstvení v kuchyňce – káva, čaj, voda – zdarma, stravenky, příspěvek na vzdělání, firemní angličtina, mobilní telefon k osobnímu využívání, životní pojištění, internet do domu, příspěvek při významných jubileí
• možnost: dalšího sebevzdělávání, podílení se na zajímavých projektech, školení potřebná pro výkon práce
• finanční podmínky odpovídající zkušenostem

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice PROGRAMÁTOR JAVA (hlavní technologie J2EE a Oracle) zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, zašlete prosím:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE – ve WORDU
2) motivační dopis (proč byste zrovna vy mohli být ideálním uchazečem na tuto pozici)

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.

Jméno: Nechvílová
Firma: PP&T consult
Adresa: Lidická, Brno
Email: tereza.nechvilova@pptconsult.cz

(zdroj:http://www.prace.azinzert.cz/informatika-telekomunikace/inzerat/119386/programator-java-hlavni-technologie-j2ee-a-oracle)

Hruška Jakub

724 900 659
info@mojekohoutovice.cz
facebook.com/groups/mojekohoutovice
mojekohoutovice.cz