Jsou tomu tři dny, co jsem nasdílel na naší kohoutovické facebookové zdi „Kohoutovice, jak je chceme“ fotky záhadného tvora, kterého autorka fotek spatřila v Kohoutovicích pod hotelem Myslivna. Zatímco Kohoutovičáci už tři dny přemýšlí, co to může být za tvora – pitbull – jezevec – a další varianty,…  domlouvají se a chodí tam ve snaze zvíře zachránit,… 🙂 Bystrčáci se dnes existence tohoto „záhadného tvora“ dopátrali a v současné době na Facebooku zde domlouvají, jak půjdou zvíře zastřelit!

čupakabra-brno-kohoutoviceText „úderné akce“ :

V lesích okolo Kohoutovic se objevil neznámý tvor. Jde o zdivočelého psa, mutanta, albínského jezevce, uprchlé zvíře ze zoo nebo legendárního čupakábru? Nevíme, ale to není podstatné. Zrůda představuje nebezpečí. Nebezpečí pro naše rodiny, pro naše ženy, děti, nebezpečí pro náš bystrcký způsob života. Ohrožení, kterého se musíme zbavit. A my se ho zbavíme!

Vyzýváme všechny neohrožené muže. Vezměte zbraně, vezměte vše, co lze použít k likvidaci nestvůry. Sejdeme se v neděli 12. dubna v 9:00 na zastávce autobusu 52 Kohoutovice-hájenka a vyrazíme do lesa.

Pryč s čupakábrou!

Víc o čupakábrovi na http://www.bystrcnik.cz/cupakabra-v-kohoutovicich/.

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub