5-let-aquapark kohoutoviceLetos je to pět let od doby, kdy byl veřejnosti zpřístupněn kohoutovický aquapark. O tento plavecký, saunový a fitnes areál se stará městská firma Starez Sport, a.s., jejíž ředitelem je kohoutovický radní Mgr. Martin Mikš. Po dobu ukázek (16:00 – 19:00) je vstup zdarma. Děti do 12 let mohou přijít pouze se starším doprovodem. Mimořádně se pro veřejnost otevře strojovna Aquaparku Kohoutovice. Komentované prohlídky budou probíhat 09:00 – 19:00, délka prohlídky bude 20 minut.

Mimo zábavné atrakce a doprovodný program je pro zájemce připravena strojovna, do které bude možnost s komentovaným doprovodem nahlédnout.

SLAVÍME NAROZENINY K příležitosti 5. výročí otevření Aquaparku Kohoutovice se bude konat 14. 4. 2015 oslava s bohatým programem. Přijďte se k nám podívat. – klaun – rodeo býk – nafukovací skluzavka – trampolína – hasiči – městská policie – táborák na opékání špekáčků – policejní potápěči a pyrotechnici – free. diving – akvabely – vodní pólo – velké nafukovací atrakce – vodní hrátky – saunové ceremoniály – trenér cvičení v posilovně – masáže a hlavy a šíje -celý den komentovaná prohlídka strojovny aquaparku

Brno Kohoutovice aquapark

 

(zdroj: http://www.regiony24.cz/56-212248-aquapark-kohoutovice-slavi-5–narozeniny, aquapark-kohoutovice.cz)

Hruška Jakub

Hruška Jakub

Máte podnět, nápad, nebo jen chcete nějaké informace?
Vyplňte formulář a já se Vám ihned ozvu.

www.mojekohoutovice.cz/zapojte-se
Hruška Jakub